مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی به کودکان در خانه

نوشته شده توسط مدیر سایت
179 بازدید
مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی به کودکان در خانه

آیا آموزش آنلاین زبان انگلیسی به کودکان مزایایی دارد؟ از نظر ما جواب به این سوال مثبت است. ما هم دقیقاً مثل شما کارهای روزمره و روتینمان را با توجه به شرایط جدید و ویروس کرونا تغییر دادیم و یک پلتفرم کاملاً آنلاین ایجاد کردیم که به کودکان این امکان را میدهد تا در این شرایط سخت، یادگیری زبان انگلیسی را از طریق این پلتفرم ادامه دهند.

احتمالاً آموزش در خانه و به شکل آنلاین، تغییری است که سازگاری با آن برای خانواده شما مشکل خواهد بود. مسئولیت های جدیدی در خانه بوجود آمده است که تا قبل از این به آنها عادت نداشته ایم. با این وجود، در یادگیری آنلاین منافعی وجود دارد که میتواند به موفقیت کودک شما در زمینه تحصیلی کمک کند.

یادگیری آنلاین چگونه میتواند به نفع کودک شما باشد؟

یادگیری آنلاین به تدریس خصوصی و کلاس های تصویری یک نفره محدود نمیشود. بطور کلی، زمانی را که کودک شما به صورت خود خواسته صرف یادگیری از طریق منابع آموزشی آنلاین از جمله وبسایت ها، برنامه های موبایل، ترانه ها، بازی ها و کتاب های الکترونیک میکند شامل یادگیری آنلاین میشود. در ادامه 8 مزیت آموزش آنلاین زبان انگلیسی به کودکان در خانه را بررسی میکنیم.

1. راحتی

یادگیری آنلاین آسان و راحت است. کودکتان میتواند بلافاصله بعد از صرف نهار یا بازی کردن، آموزش آنلاین خود را شروع کند. دیگر نیازی به لباس عوض کردن، بسته بندی نهار و رساندن او به مدرسه با ماشین نیست. کلاس درس در خانه شماست!

2. انعطاف پذیری

یادگیری آنلاین میتواند در هر زمان و هر مکانی که کودکتان میخواهد، انجام پذیرد. کودکتان میتواند از روی مبل راحتی به تمام منابع آموزشی دسترسی داشته باشد و به صورت آنلاین آموزش ببینید.

3. استرس کمتر

بطور طبیعی، کودکتان در خانه از هر جای دیگری راحت تر است. بنابراین، خانه برای آنها محیطی انرژی بخش و آرام است که میتواند با آسودگی خیال بر یادگیری متمرکز کند. به علاوه، کودکان در خانه احساس امنیت بیشتری میکنند.

4. امکان مرور و بازخوانی

دسترسی همیشگی به منابع آموزشی آنلاین به کودک اجازه میدهد تا به حد لازم درس ها را مرور کرده، یادداشت برداری کند و برای قسمت های چالش برانگیز وقت بیشتری صرف نماید.

5. حواس پرتی کمتر

در نبود شوخی های رایج در کلاس ها یا دیگر عوامل حواس پرتی که مانع یادگیری میشوند، کودکان میتوانند محیطی را انتخاب کنند که به بهترین نحو پاسخگوی نیاز‌های آموزشی و یادگیری آنلاین آنها باشد. توصیه میکنیم مطلب بهترین محل برای مطالعه و یادگیری کودک در خانه را مطالعه کنید.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی کودکان

6. قابلیت تغییر بر حسب نیاز

کودکانی که بصورت آنلاین آموزش میبینند، مجبور نیستند به خاطر اینکه زنگ زده شده است به کلاس درس دیگری بروند و این یعنی کودک میتواند با توجه به سرعت یادگیری خود، آموزش ببینند. آنها همچنین میتوانند فرآیند آموزش را به منظور یادداشت برداری متوقف کنند. در ضمن، برای عقب نماندن از دیگر دانش آموزان فشار کمتری روی آنهاست.

7. جامع بودن

آموزش آنلاین تمام سن ها، پایه ها و موضوعات درسی را پوشش میدهد. خواه کودک شما در مقطع مهد کودک باشد و در حال یادگیری خواندن، خواه در مقطع ابتدایی باشد و در حال آموختن مهارت های ریاضی، و خواه برای آزمون ورودی دانشگاه به دنبال تقویت مهارت های نوشتاری باشد. همه این موارد به صورت آنلاین انجام میشود.

8. امن بودن

در حال حاضر  و در شرایط پیش آمده به علت همه گیری بیماری کووید-19، هیچ جا امن تر از خانه نیست. اینکه بتوانیم فاصله اجتماعی را رعایت کنیم و همزمان به یادگیری بپردازیم، یکی از مزیت های مهم آموزش و یادگیری آنلاین است.

اگر آموزش آنلاین مزایای دیگری برای کودک شما داشته است، لطفا در پایین صفحه دیدگاه و تجربیات خود را بنویسید و در این راه به ما و دیگر والدین کمک کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید