راهنمای والدین

نقش والدین

نقش معلم در آموزش های حضوری بسیار مهم و تعیین کننده بوده و کلیه عوامل موثر در یادگیری را تحت کنترل خود دارد. هرچند در آموزش های مجازی که امروزه در سراسر دنیا مورد استقبال قرار گرفته، نقش سایر عوامل از جمله والدین و خانواده ها پر رنگ تر شده است.

در آموزش های مجازی، تمام کودکان نیاز به راهنمایی، نظارت، کنترل و تشویق بیشتری برای یادگیری دارند و والدین باید توجه ویژه ای به این موضوع نمایند. بدون شک نقش نظارتی والدین در یادگیری زبان انگلیسی بصورت مجازی و مخصوصاً در دوره ابتدایی نقش برجسته ای است که بدون نظارت ،کنترل و حمایت والدین یادگیری معنی دار محقق نمیشود.
سایت آموزش زبان کیدی سعی کرده تا با رعایت استانداردهای بین المللی در سطح بندی و محتویات دروس و همچنین ساده نمودن نحوه استفاده از سایت، نظارت و کنترل والدین را به حداقل برساند. طراحی و برنامه ریزی سایت کیدی این امکان را به والدین میدهد تا با صرف حداقل زمان و نیاز به کمترین دانش، امکان یادگیری مجازی زبان انگلیسی را برای کودکان خود فراهم کنند. علاوه بر این سایت آموزش زبان کیدی محیطی امن برای کودک بوده و عاری از هرگونه تبلیغاتی که این روزها در تمام فضای مجازی مشاهده میکنیم میباشد.

برای بالا بردن راندمان یادگیری کودک، حتماً آموزش رو از سطح اول شروع کنین. دروس ابتدایی این سایت نکات مهمی رو پوشش میده که در صورت عدم یادگیری، کودک رو با مشکل مواجه میکنه. تحقیقات علمی ثابت کرده که موثرترین روش یادگیری در سنین 3 تا 10 سال، آشنایی ذهن کودک از طریق تکرار هست. پس تا زمانی که کودک شما کاملاً به محتوای درسی مسلط نشده اون رو تکرار کنین و از تمرین های ارائه شده برای هر درس به دفعات مورد نیاز استفاده کنین.

در انتهای اکثر دروس چندتا برگه تمرین وجود داره که بصورت اختصاصی برای همون درس طراحی شده. استفاده از این تمرین ها باعث تثبیت سریعتر حافظه بعد از یادگیری میشه و استفاده از اونها بطور چشمگیری در پیشرفت کودک تاثیر داره.

برگه های تمرین بصورت فایل PDF و با قابلیت دانلود و چاپ در انتهای هر درس قرار داده شده. در صورتیکه در منزل یا محل کار به دستگاه پرینتر دسترسی ندارین، فایل ها رو دانلود کرده و از طریق سرویس های آنلاین یا دفاتر فنی چاپ و فتوکپی رو برگه A4 چاپ کنین. فایل های PDF روی تمام مرورگرهای جدید کامپیوتر، تبلت و موبایل قابل مشاهده هستن.

کودکان در تمام ساعات روز در حال یادگیری هستن. در مورد زبان انگلیسی، مطالعات علمی نشون داده که پر بازده ترین دوره زمانی یادگیری کودکان بین 3 تا 5 سال بین 30 تا 45 دقیقه در روز هست. با افزایش سن کودک و علاقه مندی به یادگیری توصیه میشه این زمان رو تا 1 ساعت و نیم در روز افزایش بدین.

ما سعی کردیم مطالب کمک آموزشی و مفید زیادی رو برای والدین در بخش مطالب مفید سایت قرار بدیم و بطور مداوم در حال بروزرسانی و گسترش این قسمت هستیم. به شما توصیه میکنیم با مطالعه این مقالات، سطح دانش خودتون رو در رابطه با آموزش به کودک بالاتر ببرین و تجربه شیرین تری رو در روند یادگیری فراهم کنین.

اگر باز هم سوالی داشتین، حتماً با استفاده از بخش تماس ما رو مطلع کنین.

بله، سایت کیدی بصورتی طراحی شده که روی تمام دستگاه ها از جمله کامپیوتر، لپ تاپ، گوشی موبایل، تبلت و تلویزیون های هوشمند قابل استفاده هست.

سایت کیدی روی سرورهای داخل کشور میزبانی شده و استفاده از اون بصورت نیم بها محاسبه میشه. در صورتیکه داخل ایران هستین، استفاده از تمام محتویات سایت (درس های ویدیویی، ترانه ها، کتاب ها، فلش کارت ها، بازی ها) حداکثر به 4 گیگابایت اینترنت نیاز داره.

خیر. تمام امکانات سایت با استفاده از مرورگرهای جدید موبایل، تبلت و کامپیوتر مثل Firefox – Google Chrome – Microsoft Edge – Safari قابل دسترسی بوده و شما به هیچ افزونه یا برنامه دیگه ای نیاز ندارین.